Evimizi, ofisimizi taşırken kuşkusuz malzemelerimizi doğru şekilde kolilemek çok önemli. Bursa Kayram Evden Eve Nakliyat olarak tüm ürünlerinizin en güvenli şekilde taşınmasını sağlamak için çalışıyoruz. Ancak Siz kıymetli müşterilerimizin de koli seçiminde dikkat etmesi gereken bazı konular olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bizler az sonra taşınma kolisi bulabileceğiniz birkaç yolu sizlerle paylaşacak olsak da koli deyince üzerinde düşünmeden oradan buradan topladığımız artık kutu gelmemeli aklımıza. Taşınma kolisi içerisinde pek çok kırılgan malzeme taşıyor bunu unutmamalıyız. Kolinin boyutu, şekli, malzemesi markası çok önemli bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle e-ticaret alanındaki gelişmelere bağlı olarak, çok farklı seviyelerde boyutlarda ihtiyaca uygun taşınma kolisi bulmak mümkün.

Gelin öncelikle taşınma kolisi bulabileceğiniz yerlere bir göz gezdirelim.

Evinizi ya da iş yerinizi taşımak için taşınma kolilerini en kolay bulabileceğiniz yer elbette çevredeki marketler olacak. Marketlerden alacağınız, kirlenmemiş ve hasarsız kolilere yama yaparak kullanışlı hale getirebilirsiniz ancak yine de yeteri kadar güvenli olup olmadığını anlamak oldukça zor bunu unutmamalısınız. Biz kaliteli koliler kullanmanızı önersek de marketlerden bulacağınız kolileri kullanmanız çevre açısından da önemli, büyük bir israfı önlemiş oluyorsunuz. Bizler, Bursa Kayram Evden Eve Nakliyat olarak tüm malzemelerimizi israfı minimize edecek şekilde kullanıyoruz.

Taşınma kolisi bulabileceğiniz alanlar: 

  • Tekstil ürünleri satan mağazalar.
  • Yapı marketleri
  • Teknoloji mağazaları
  • Yiyecek-içecek marketleri
  • Toptan ürün satış mağazaları
  • ve aslında aklınıza gelebilecek birçok başka sektörden mağaza…

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 

Kolinizi hangi amaçla aldığınızı unutmayın!

Kırılacak eşyalar için alacağınız paket ile kıyafetlerinizi taşıyacağınız paket arasında farklar olacaktır.

Kolinin malzemesini önemseyin!

Kolinizin çift dolgulu olduğundan ve malzeme kalitesi ile ilgili iyi yorumlar olduğundan emin olmalısınız.

Fiyat performans!

Elbette internette birçok mağazada çok farklı fiyatlarda ürünler göreceksiniz. Tavsiyemiz, hem iyi yorum alan hem de en uygun ücrette görüneni almanız.

Boyutlara dikkat!

Koli satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da planlamadır. Taşıyacağınız eşyalarınızın boyutlarına, miktarına uygun malzemeler tercih etmelisiniz. Tüm taşıma sırasında koli kullanacaksanız kırılacak eşyalar için farklı ürünler de temin etmelisiniz. Örneğin baloncuklu paket bir çözüm olabilir.

Bursa Kayram Evden Eve Nakliyat olarak operasyon ekibimiz her zaman yanınızda bizleri arayarak taşınma kolisi ve tüm taşıma süreçleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Leave a comment

Tasarım ve İlk Sayfa Seo: Kemal ALTINTAŞ