Hakkımızda

kurumsal bursa evden eve nakliyat firması

Kayram Nakliyat

Bursa Evden Eve

Bursa merkezli ve sertifikalı olan firmamız, profesyonel kadrosu ve deneyimiyle, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta gösterdiği özveri ile müşterilerimizin güvenini kazanmayı hak etmiş ve bu sebeple tercih haline gelmiştir.

Rezervasyon Yapın

  Müşteri Yorumları

  Bursa Kayram Evden Eve Nakliyat’tan memnun kaldım. Sizlere tavsiye ederim. Çok güzel ambalaj paket yaptılar.

  Deniz ÇİÇEK

  Deniz ÇİÇEK

  Bursa’dan Siirt’e evimi taşıdım. Kayram Bursa Evden Eve Nakliyat bizle çok ilgilendi teşekkür ediyorum. Sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

  Ayhan CAMBAZ

  Ayhan CAMBAZ

  Harikaydılar. Firma Yöneticisi, taşınma öncesinde ve taşınma sırasında çok dikkatli ve duyarlıydı. Taşıyıcılar kibar ve dakikti.

  Salih ALTINTAŞ

  Salih ALTINTAŞ

  Nilüfer, BURSA

  Kayram Bursa Evden Eve Nakliyat firmasına ve geçen ay bizi taşıyan ekibine mükemmel hizmetleri için teşekkür ederim. Kibardılar ve benimle iyi iletişim kurdular.

  Osman YARARLI

  Osman YARARLI

  YIıldırım, BURSA

  Taşınma Kabusumu hızlı ve acısız tamamladılar.

  İrem UYANIK

  İrem UYANIK

  Üsküdar, İstanbul

  Müşetilerimiz Neden Bizi Seçiyor?

  Bazı insanlar fiyatı birincil sebep olarak seçer. Düşük fiyat nedeniyle müşteri alan şirketler, başka birinin fiyatı daha düşük olduğunda bu müşterileri kaybedeceklerdir.

  Müşteri memnuniyetini hedefleyen firmalar size kendilerini hizmet kaliteleriyle sevdirirler. Biraz pahalı oldu ama çok iyi hizmet verildi, diye anlatırsınız. Tanıştığımızda göreceksiniz ki çalışan ekiplerimiz, sempatiktir, bilgilidir ve hızlı çözüm üretir.

  Tasarım ve İlk Sayfa Seo: Kemal ALTINTAŞ