Tüm Sayfalar

Teknik Ziyaret Nedir?

Teknik Ziyaret Nedir?

Taşınmanızın sorunsuz çalışması için çok önemli bir adım olan teknik ziyaret, taşınma danışmanı tarafından evinize ücretsiz bir ziyarettir . Taşınma hacmini doğru bir şekilde tahmin etmenizi sağlar, ancak yalnızca bu kadar değil. Teknisyen, taşınma gününüz için birkaç önemli unsuru kontrol ettiğinizden emin olacaktır.…

Daha Fazla Oku

Bilmeniz Gereken Taşınma Giderleri

Bilmeniz Gereken Taşınma Giderleri

Taşınma süreci heyecan verici ve güzel bir değişiklik olduğu kadar zaman zaman zorlayıcı bir hale de gelebilir. Bu yüzden bir yapılacaklar listesi hazırlamak ve bütçe oluşturmak taşınma sürecinde hayatidir. Bütçe söz konusu olduğunda elbette genel eğilim, taşınma maliyetinin ne kadar düşük olacağını tahmin etmektir. Bundan sonrasında kişiselleştirilmiş bir bütçe oluşturmak için biraz zaman ayırmak gerekebilir.

Daha Fazla Oku

Taşınmak İçin En İyi Gün

Taşınmak İçin En İyi Gün

İnsanların bir çoğu ev kiralamak veya satın almak ve taşınmak için yeterli nakit olduktan sonra her gün taşınmak için en iyi gündür, diye düşünebilir. Evet bir açıdan bu düşünceye diyecek bir şey bulamıyorum. Ancak biraz planlama yaparak ve gün seçimi üzerine biraz kafa yorarak cebinizden evden eve nakliyat için daha az para çıkmasını sağlayabilirsiniz. Birçok insan nakliye fiyatlarının yıl içinde çok fazla farklılık göstermediğini varsayarlar. Ama bu doğru değildir.

Daha Fazla Oku

Taşınma Masrafları

Taşınma Masrafları

Taşınmak, taşınmanın faydaları, yeni bir ortam ve yeni eşyalardan önce birçok insanın aklını meşgul eden ilk soru şudur: “Yeni bir eve taşınmanın masrafı nedir?” Bu sorunun cevabını vermeden, ne amaçla ve ne mesafeye taşındığınızın da oldukça önemli olduğunu bilmeniz gerek.

Daha Fazla Oku

Taşınmayı Daha Kolay Hale Getirmenin 6 Yolu

Taşınmayı Daha Kolay Hale Getirmenin 6 Yolu

Taşınmak, yeni bir çevreye alışmak ve yeni insanlar tanımak kulağa çok eğlenceli gelse de çocuklarla taşınmak her zaman bu kadar keyifli olamayabiliyor. Kendi düzenine alışan ve bunun bozulmasından çok da hoşlanmayan çocuklar ve bebeklerle taşınmak çok da kolay değil. Ancak bunun üstesinden gelmenizi sağlayacak bazı tüyolarımız var. Taşınırken işinize yarayacak öneriler için “Taşınmayı Daha Kolay Hale Getirmenin 6 Yolu” yazımıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Oku

Tasarım ve İlk Sayfa Seo: Kemal ALTINTAŞ