Mudanya Evden Eve Nakliyat

Mudanya Evden Eve Nakliyat

Mudanya EVDEN EVE Taşınma Hizmeti Veriyoruz

Mudanya Evden Eve Nakliyat işlerini yapan bir firma olarak insanların sadece evlerini değil, yaşamlarını da bir yerden başka bir yere taşımalarına yardımcı oluyoruz. Demontajmontajpaketlemeyüklemetaşıma gibi taşınma işlemlerinde her şey dahil hizmetler sunuyoruz.

İster caddenin aşağısına, ister ülkenin öbür ucuna doğru taşının, size yardımcı olacağız! Kayram Bursa Evden Eve Nakliyat olarak her gün hazırlıklı olduğumuzdan, profesyonel,  hızlıverimli ve dikkatli davranıyoruz.

Planlamaya başladığınız andan

yerleştirmeye kadar

2013’den beri işimizle gurur duyuyoruz ve yaptığımız şeyin yalnızca eşyalarınızı taşımak olmadığına, hayatınızı da taşımak olduğuna inanıyoruz. Kayram Bursa Evden Eve Nakliyat ile taşınma hayatı kolaylaştırmak için var olan bir kuruluştur. Tüm süreç boyunca kapıdan kapıya size rehberlik edecek taşıyıcılarımıza güvenebilirsiniz.

Mudanya Evden Eve Nakliyat ile Taşınma Seçenekleri

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı yeniden kullanılabilir hareketli kutular veya karton kutularla tam paketleme yardımı sunuyoruz. Her parçayı özenle ele alıyor ve her parçayı kalın çift kapitone mobilya pedleri (kırmızı patpatlar) ile koruyoruz. Tecrübeli ve çok dikkatliyiz.

Evden Eve Taşımacılıkta Asansör Sistemi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte nakliyat sektörüde altın çağını yaşamaya başladı. Özellikle asansör sistemi nakliyat hizmetlerinde kaliteyi arttırdı. Bugün asansör sistemi ile yüksek katlı binalara eşyalar 5-6 saat yerine 1-2 saatte taşınır oldu. Asansörlü evden eve nakliye sistemi sayesinde eşyalar kırılmadan, çizilmeden kısa sürede güvenli bir biçimde taşınır oldu. Asansör sistemi gelmeden önce nakliyat hizmetleri hep sıkıntılı yapılmaktaydı. Yüksek katlı binalarda binaların asansörleri eşyalar taşınmasın diye kapatılırdı. Eşya taşıyan nakliyat elemanları sırtında 10 katlı binalara eşyaları kan ter içinde taşırdı. Taşınma sırasında eşyalar ister istemez sağa sola çarpar eşyalar zarar görürdü. Asansör sistemi ile tüm bu sıkıntılar geride kaldı. Taşınacak binanın balkonuna bütün eşyalar asansör sistemi ile zarar görmeden taşınmaya başlandı.

Bursa evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık hizmeti ile müşterilerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz ve tedirginlikleri ortadan kaldırıyoruz. Güven veren sistemi kullanan uzman ekibimiz nakliyat konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor. Enerji ve zaman tasarrufu sağlayan asansörlü taşımacılık hizmeti müşteri taleplerinin bu yönde olmasından dolayı nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip oldu. Bugün asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar revaçta olurken bu sistemi kullanmayan firmalar müşteriler tarafından pek tercih edilmemektedir.

Tasarım ve İlk Sayfa Seo: Kemal ALTINTAŞ